Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Skrzynecka cały czas zachwyca swoim wyglądem!

Katarzyna Skrzynecka cały czas zachwyca swoim wyglądem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Skrzynecka ma za sobą niesamowitą metamorfozę. Celebrytka schudła sporo kilogramów. Dziś gwiazda wygląda zachwycająco. Pod jej najnowszym zdjęciem kolejny raz ukazało się mnóstwo komplementów.

Katarzyna Skrzynecka na swoim instagramie bardzo aktywnie dzieliła się swoją metamorfozą. Celebrytka dzięki swojej diecie straciła kilkanaście kilogramów. Dziś aktorka zbiera same komplementy.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w obcisłej sukience która idealnie podkreśliła jej kobiece kształty.

 

KASIOM  dużym i małym Happy Name Day – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Nie mogę się napatrzeć….  kobieta jak wino, im starsza, tym piękniejsza w swej kobiecości… Ogromnie szanuję…. śledzę, od kiedy w tym samym roku obie wzięłyśmy ślub (ten pierwszy) i obie w tym samym rozwód… podobne przejścia…być może dlatego czuję taką bliskość…Z całego serca życzę wszystkiego, co piękne… aby trwało…i trwało…  tulę

Pięknie Pani wygląda

znaczenie imienia Kasia w pani przypadku to – piękno styl kobiecość szyk sexspil i można by tak długo jeszcze wymieniać pozdrawiam

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz