Reklama
Strona głowna Ogólne Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Skrzynecka wypowiedziała się na temat przewidywanego powrotu do programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Pawła Królikowskiego.

Niestety w najnowszej edycji muzycznego show zabraknie jednego z jurorów. Paweł Królikowski ostatni czas walczy o powrót do zdrowia. W jednym z wywiadów Katarzyna Skrzynecka skomentowała zastępstwo i nieobecność Pawła:

Na Pawła czekamy, mam nadzieję, że będzie zdrowiał i do nas dołączy. Póki co Adam Strycharczyk, który jest zwycięzcą poprzedniej edycji, zgodził się godnie Pawła reprezentować i zastępować. Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.

W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl opowiedziała także o formule i fenomenie programu. Co w takim razie myśli o show, który niegdyś sama wygrała?

To jest program, w którym nikt nikogo nie krytykuje, nie ma negatywnych emocji, nikt nie nakręca niezdrowej rywalizacji. Program, w którym jest mnóstwo pięknej muzyki, ciężkiej pracy kilkuset osób, które są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie: charakteryzatorów, choreografów, muzyków, fantastycznych uczestników, którzy dokonują rzeczy niemożliwych. Naszych widzów to wzrusza, cieszy, bawi, bo to są pozytywne, szczere emocje. Za tę piękną muzykę, za szczere emocje, widzowie kochają ten program.

Panu Pawłowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz oczywiście do programu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz