Reklama
Strona głowna Telewizja Katarzyna Skrzynecka w 5 tygodni schudła 10 kg.

Katarzyna Skrzynecka w 5 tygodni schudła 10 kg.

od Karolina Melon
Reklama
Katarzyna Skrzynecka popularna aktorka stwierdziła ,że ma nadwagę. Od dłuższego czasu chciała z tym coś zrobić, ale brakowało jej silnej woli. Teraz Kasia zebrała siły i postanowiła o siebie  zawalczyć . Obecnie jest na półmetku a efektem podzieliła się z nami na swoim profilu.

“To zaledwie połowa drogi. I niełatwo. Detoks wegański bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych. Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów – napisała.

Kasia po osiągnięciu celu ,który sobie postawiła stopniowo wprowadzi do diety produkty z,których musiała zrezygnować.

“Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę), a zawsze byłam babą piorun. Ale daję radę. Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę… Wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy – dodała.

Kasia na prośbę fanów zdradziła przepis swojej diety miedzy innymi z czego zrezygnowała i co wprowadziła nowego;

“Zero pieczyw, zero jakichkolwiek produktów mącznych, zero cukru, zero mięsa, zero mleka, zero serów i nabiału, zero jajek, zero ryb i owoców morza. Czyli wszystkiego , co baaardzo lubię prócz słodyczy i pieczyw bez których żyję ZAWSZE – odpowiedziała.

“Spośród owoców wyłącznie grapefruit. Czasem wyjątkowo kilka świeżych truskawek lub malin – wylicza.

Trzymamy kciuki za panią Kasię i życzymy wytrwałości.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz