Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Skrzynecka w bardzo ciekawym wywiadzie!

Katarzyna Skrzynecka w bardzo ciekawym wywiadzie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Skrzynecka ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiady. Celebryta wypowiedziała na temat powrotu Pawła Królikowskiego.

Katarzyna Skrzynecka wraz z Pawłem Królikowskim znają się już od wielu lat. Aktor ostatnio trafił na oddział neurochirurgii i niestety nadal jej nie opuścił. Dziś na jego temat wypowiedziała się jego przyjaciółka.

Katarzyna Skrzynecka podczas rozmowy z Super Expressem poruszyła temat swojego przyjaciela. Gwiazda zdradziła, że bardzo mocno wspiera Pawła oraz liczy, że wróci szybko do zdrowia.

Wszyscy w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia

Warto również wspomnieć o wywiadzie którego udzieliła Ostrowska-Królikowska. Gwiazda podczas rozmowy z Faktem zdradziła aktualny stan zdrowia Pawła.

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz