Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Warnke odniosła się do uwag na temat wyglądu!

Katarzyna Warnke odniosła się do uwag na temat wyglądu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Warnke na swoim instagramie postanowiła odnieść się do ostatnich plotek. Celebrytka za pośrednictwem publikacji fotografii odpowiedziała na ostatnie zarzuty które postawił jej jeden z internetowych porali.

Katarzyna Warnke na swoim instagramie poruszyła temat ostatniego oczernienia przez pewien portal internatowy. Aktorka ostatnio wybrała się na imprezę do hotelu w centrum stolicy. Jeden portal skomentował w bardzo dotkliwy sposób jej wygląd.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia pochodź z wydarzenia które opis pewien portal. Gwiazda w opisie odniosła się do postawionych jej zarzutów.

Tak się zastanawiam… Oto na tym zdjęciu widzicie osobę, która „stara się wrócić do dawnej fryzury” (czyli co? nie wychodzi jej? czy kiedy włosy rosną to znaczy, że o coś się staram?), ma „twarz spuchniętą i podkrążone oczy”, „niestety wygląda bardzo skromnie”, „a na dłoniach ani śladu manicure”. „Co się stało?” – pyta zatroskana/ny dziennikarka/dziennikarz @viva_magazyn A ja się zastanawiam co się dzieje, że minimalizm i naturalność są tak bardzo nie do przyjęcia? I straszą nawet w @viva_magazyn P.S. Ostrzegam‼️Nie zamierzam w najbliższym czasie malować paznokci, więc kto bardziej strachliwy, niech mnie unika – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Tak się zastanawiam… 🙄Oto na tym zdjęciu widzicie osobę, która „stara się wrócić do dawnej fryzury” (czyli co? nie wychodzi jej? czy kiedy włosy rosną to znaczy, że o coś się staram?), ma „twarz spuchniętą i podkrążone oczy”, „niestety wygląda bardzo skromnie”, „a na dłoniach ani śladu manicure”. „Co się stało?” – pyta zatroskana/ny dziennikarka/dziennikarz @viva_magazyn A ja się zastanawiam co się dzieje, że minimalizm i naturalność są tak bardzo nie do przyjęcia? I straszą nawet w @viva_magazyn P.S. Ostrzegam‼️Nie zamierzam w najbliższym czasie malować paznokci, więc kto bardziej strachliwy, niech mnie unika🤘🏻😜 @viva_magazyn #całytenświat #naturalmakeup #spuchnięta #cosięstało #zbytskromnie #nieszczęście #nomanicureneeded #staytuned #dziennikarstwopolskie #achcozanews

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz