Reklama
Strona głowna Ogólne Katarzyna Warnke szczerze o porodzie!

Katarzyna Warnke szczerze o porodzie!

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Warnke podczas wizyty w Dzień Dobry TVN wypowiedziała się na temat swojego porodu. Czym takim zaskoczyła w swojej wypowiedzi? W programie opowiedziała m.in. o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Warnke na ogół stara się chronić własnego życia prywatnego. Tak jak to było z informacją o tym, że jest w ciąży… Na początku pojawiło się wiele informacji w mediach o jej stanie, jednak ona milczała. Dopiero sama postanowiła się podzielić informacją o ciąży podczas pokazu mody MMC.

Córeczka Warnke i Stramowskiego przyszła na świat we wrześniu.

W wywiadzie DDTVN Katarzyna stwierdziła, że temat macierzyństwa należy odmitologizować. Według niej mówi się o tym bardzo “cukierkowo”, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

W przestrzeni publicznej brakuje rozsądnego podejścia do macierzyństwa. […]Szokujące i genialne jest to, że człowiek z człowieka wychodzi. I już jest. To jest rewolucja. […] Słowo połóg brzmi źle i tak też to wygląda.

Aktorka bardzo szybko wróciła do formy i poszła “na salony”. Na imprezie, gdzie wyświetlano film z jej udziałem Pan T. pojawiła się ze względu, gdyż:

Inicjatorem był mój mąż. Powiedział wtedy: Ja zostaję, ty jedź. Było mi to potrzebne, to było takie moje wyjście. Potrzebowałam spotkać się ze sobą, taką jaka byłam wcześniej. Ale teraz mogę powiedzieć, że byłam w szoku. Nie do końca zdawałam sobie sprawę, gdzie jestem co robię. Ale byłam spokojna o dziecko.

Jak widać Piotr Stramowski doskonale odnajduje się w roli ojca. Na pół dzielą obowiązki z Kasią.

Na zakończenie Katarzyna podkreśliła, że każda z kobiet ma osobisty rytm powrotu do obowiązków. Wielkim podziwem darzy także te kobiety, które same wychowują dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz