Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Warnke wyznała jak się czuje!

Katarzyna Warnke wyznała jak się czuje!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Warnke całkiem niedawno została mamą. Jesteście ciekawi jak radzi sobie w nowej roli?. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się swoimi odczuciami na temat macierzyństwa.

Katarzyna Warnke na swoim instagramie bardzo dokładnie chroni swoje życie prywatę. Gwiazda jednak tym razem zrobiła mały wyjątek. Na jej instagramie ukazał się wpis, w którym podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Katarzyna na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoim ukochanym. Gwiazda w opisie zdradziła bardzo ciekawe swoje spostrzeżenia.

Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy?.. Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie Na przykład nie nadaję się póki co na zakupy, o czym się dziś przekonałam… Na powyższym zdjęciu prezentuję jeszcze uśmiech pełen animuszu. Ech, płonne nadzieje:) – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Niestety , bywa ciężko. U mnie, z każdym następnym dzieckiem było lepiej i szybciej dochodziłam do siebie.
Pani Kasiu proszę być dla siebie wyrozumiała. U mnie mija drugi miesiąc po i nadal są momenty że nie ogarniam! Ale co jest najpiękniejsze? Nauczyłam się tym nie przejmować i robić wszystko w swoim tempie i nie frustrować się że coś nie zrobione. Kochajmy się.
Pani Kasiu wygląda Pani pięknie Ja jestem 2 miesiące po porodzie też jeszcze nie wróciłam jeszcze do formy na spokojnie wszystko niedługo wróci do normy

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Katarzyna Warnke szczerze o porodzie! - Begio.pl 24 grudnia 2019 - 20:04

[…] Katarzyna Warnke podczas wizyty w Dzień Dobry TVN wypowiedziała się na temat swojego porodu. Czym takim zaskoczyła w swojej wypowiedzi? W programie opowiedziała m.in. o blaskach i cieniach macierzyństwa. […]

Napisz

Zostaw komentarz