Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Zielińska pokazała swoje przygotowania do świąt!

Katarzyna Zielińska pokazała swoje przygotowania do świąt!

od Marcin Karwoski
Reklama
Święta zbliżają się nieubłaganie. Katarzyna Zielińska w swoim ostatnim wpisie postanowiła pokazać jak idą jej przygotowania do tego ważnego wydarzenia.

Katarzyna Zielińska jest bardzo aktywna na swoim instagramie. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 300 tysięcy fanów. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pokazała jak idą jej przygotowania do tegorocznych świąt.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w świątecznym sweterku. Gwiazda również pokazała swoje pierniczki.

Kochani moi!
Dzielmy się świąteczną radością! Pamiętajcie, że ten przedświąteczny czas jest magiczny, a pomaganie wraca ze zdwojoną siłą. ⭐️
Ja też chcę sprawić Wam odrobinę radości, więc mam pomysł: udostępnijcie to zdjęcie na swoim instastory wraz z mikołajkowymi życzeniami dla bliskiej Wam osoby, oznaczcie mnie @katarzynazielinska i @morningfreshpl a ja 6 grudnia wybiorę trzy osoby, których życzenia przeczytam na SWOIM INSTASTORY. Aaaaaa, dodam jeszcze, że do zwycięzców mikołaj podrzuci roczny zapas płynów morning fresh. Konkurs trwa do 1 grudnia do końca dnia. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kochani moi! Dzielmy się świąteczną radością! Pamiętajcie, że ten przedświąteczny czas jest magiczny, a pomaganie wraca ze zdwojoną siłą. ⭐️ Ja też chcę sprawić Wam odrobinę radości, więc mam pomysł: udostępnijcie to zdjęcie na swoim instastory wraz z mikołajkowymi życzeniami dla bliskiej Wam osoby, oznaczcie mnie @katarzynazielinska i @morningfreshpl a ja 6 grudnia wybiorę trzy osoby, których życzenia przeczytam na SWOIM INSTASTORY. Aaaaaa, dodam jeszcze, że do zwycięzców mikołaj podrzuci roczny zapas płynów morning fresh. Konkurs trwa do 1 grudnia do końca dnia. Regulamin w bio. Ps. BARDZO DZIĘKUJĘ MARCE ZA POMOC ZAPRZYJAŹNIONYM DOMOM SAMOTNEJ MATKI. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 #pomagamy #święta #przygotowania #życzenia #pierniczki #xmas #feliznavidad #merrychristmas #swietazmorningfresh #morningfresh #goodvibes #christmastime

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz