Reklama
Strona głowna Ogólne Katastrofalny mecz reprezentacji U-21

Katastrofalny mecz reprezentacji U-21

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała na wyjeździe z Bułgarią 0:3. Przez tą porażkę straciła pozycję lidera w eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy w 2021 roku. Kadra Czesława Michniewicza nie wykorzystała swoich szans, a na dodatek popełniała kuriozalne błędy w obronie.

Polacy kontrolowali mecz, dłużej utrzymywali się przy piłce, mieli swoje sytuacje, ale popełniali katastrofalne błędy w obronie i przegrali w Bułgarii 0:3. Katastrofa zaczęła się od niezrozumiałego wybicia piłki z autu przez Kamila Pestkę. Lewy obrońca reprezentacji Polski chciał ją zagrać do jednego z obrońców, ale zrobił to zbyt lekko. Piłkę przejęli Bułgarzy i zakończyli całą akcję golem. Kadra Czesława Michniewicza zeszła na przerwę z wynikiem 0:1 i wciąż mogła myśleć o zwycięstwie. Drugi i trzeci gol dla Bułgarów to efekt błędów polskiej obrony. Najpierw Jan Sobociński nie nadążył za Ivanovem, który strzałem po ziemi pokonał Kamila Grabarę. Później ten sam piłkarz zabawił się z polskimi obrońcami, zakręcił Sobocińskim i podwyższył wynik na 3:0. W 69. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Karol Fila i Polacy grali w osłabieniu.

Kadra Czesława Michniewicza po pięciu meczach zajmuje drugie miejsce w grupie E. Do liderującej Rosji traci jeden punkt. Nad trzecią Bułgarią ma dwa punkty przewagi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz