Katherine Schwarzenegger publikuje pierwsze zdjęcie swojego drugiego dziecka z Chrisem Prattem

Eloise Christina Schwarzenegger oficjalnie zadebiutowała na Instagramie. W sobotę, 18 czerwca, Katherine Schwarzenegger podzieliła się zbiorem zdjęć z maja i czerwca, w tym dwoma ujęciami przedstawiającymi jej drugą córkę z Chrisem Prattem, Eloise. Para oficjalnie ogłosiła przyjście drugiego dziecka 22 maja. Eloise dołącza do ich starszej córki, Lyli Marii Schwarzenegger Pratt, 1, i syna Pratta, Jacka, 9, z poprzedniego małżeństwa z Anną Faris.

Na pierwszym zdjęciu z karuzeli, mała rączka Eloise jest widoczna na zdjęciu, gdzie przytula się do Schwarzeneggera. W innym wydaje się, że siedzi na kolanach Schwarzeneggera z uroczymi butami z małymi różowymi kokardkami. Żadne zdjęcie nie ujawnia twarzy dziecka, co jest zgodne z tym, jak celebryccy rodzice radzili sobie również z udostępnianiem zdjęć Lyli.

Podczas wywiadu z Today 2021 Schwarzenegger ujawniła, dlaczego ona i Pratt zdecydowali się nie udostępniać zdjęć twarzy swoich dzieci w Internecie. “Nie dorastałam z mediami społecznościowymi, więc jest to trochę inne w ten sposób, tylko dlatego, że czuję, że tak wiele dzielimy w dzisiejszym świecie” – powiedziała. “Ale myślę, że jednym z największych darów, jakie moi rodzice kiedykolwiek dali mi i mojemu rodzeństwu, jest dar Prywatności i naprawdę normalnego wychowania, lub tak normalnego wychowania, jak to możliwe.”

“Mieliśmy naprawdę normalne i magiczne dzieciństwo, i pozwolono nam być swoim własnym narodem i mieć własną tożsamość i rodzaj wyboru, aby wkroczyć w dowolną formę bycia publicznym, kiedy czuliśmy się komfortowo”, kontynuowała. “To był taki niesamowity dar, który dał nam dzieci. To jest coś, co jest bardzo ważne dla mojego męża I dla mnie, aby móc dać naszym dzieciom. Aby móc mieć tę prywatność i niekoniecznie pokazywać ich tak wiele w mediach społecznościowych.”

Mimo że są ostrożni, aby zachować prywatność Eloise i Lyli, para nadal dzieli się chwilami z życia rodzinnego w mediach społecznościowych, jak ilustruje najnowszy post Schwarzeneggera. Oprócz dzielenia się zdjęciami noworodka, autorska kolekcja zdjęć zawierała również zdjęcie dłoni Lyli sięgającej po kwiat, mleko z piersi, talerz ciasteczek laktacyjnych, Pratt gotujący w kuchni i zdjęcie z powrotem Schwarzeneggera, kiedy sama była jeszcze dzieckiem. Napisała: “May & June .”

Z jej zdjęć wynika, że przybycie małej Eloise sprawiło, że ostatnie dwa miesiące były wyjątkowo wyjątkowe dla rodziny.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version