Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katie Holmes opowiedziała o rozwodzie z Tomem Cruisem! Nie obyło się bez wpadek!

Katie Holmes opowiedziała o rozwodzie z Tomem Cruisem! Nie obyło się bez wpadek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katie Holmes ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla magazynu “InStyle”. Gwiazda poruszyła w nim temat rozwodu z Tomem Cruisem. Celebrytka opowiedziała jak się wówczas czuła, oraz zdradziła jak zniosła tak duże zainteresowanie mediów.

Katie Holmes przez 6 lat była związana z Tomem Cruisem. Dla każdego wydawało się, że jest to idealne małżeństwo. Jednak rozpadało się ono na oczach wielu ludzi. W 2012 roku para zdecydowała się na rozwód. Celebrytka po tym wszystkim wyprowadziła się z sześcioletnią córką. Tym razem w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła do magazynu “InStyle” opowiedziała trochę o tym wszystkim.

Katie na początku wywiadu zdradziła jak wspomina ten bardzo trudny czas.

To był bardzo intensywny czas. Duża uwaga mediów była skoncentrowana na mnie, a ja miałam wtedy przecież małe dziecko. Nie obyło się bez zabawnych wpadek w miejscach publicznych – zdradziła aktorka.

Gwiazda w dalszej części zdradziła, że przez ogromne zainteresowanie mediów nie chciała wychodzić z domu.

Oczywiście, jako osoba publiczna zdawałam sobie sprawę z medialnego zainteresowania moją osobą, jednak kiedy masz tej atencji tak dużo, postanawiasz nie wychodzić nawet z domu – dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz