Reklama
Strona głowna Muzyka Katy Perry oskarżona o molestowanie seksualne przez modela!

Katy Perry oskarżona o molestowanie seksualne przez modela!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Katy Perry to gwiazda światowego formatu, pomimo upływu lat nadal znajduje się na światowych listach przebojów. Teledysk jednego z hitów może przynieść piosenkarce nie małe problemy, bowiem model grający na planie oskarżył ją o molestowanie seksualne.

Do zdarzenia miało dość podczas kręcenia wideoklipu Teenage Dream. To w nim pojawiają się sceny z udziałem  Josha Klossa. Choć teledysk uznawano za najlepszy to dla modela był to najgorszy czas, a wszystko postanowił opisać podczas 9. rocznicy wydania teledysku.

Josh opublikował na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych posta, w którym opisuje historię poznania Katy. Jego zdaniem piosenkarka przy pierwszym poznaniu wydawała się sympatyczna, jednak gdy nikogo nie było w pobliżu stawała się zupełnie kim innym.

Podobno zaraz po pierwszym dniu pracy Perry zaprosiła go do klubu ze striptizem, jednak propozycji nie przyjął. Później miało dojść do spotkania zaraz po rozstaniu z Russellem Brandem:

Kiedy ją zobaczyłem przytuliliśmy się i zdawało mi się, że znów jest przyjazna. Jednak kiedy odwróciłem się, aby przedstawić ją mojemu przyjacielowi, ściągnęła mi spodnie i bieliznę na tyle nisko, że pokazała mojego penisa wszystkim swoim znajomym. Potraficie sobie wyobrazić, jak bardzo byłem zażenowany i zawstydzony?

Wydawać by się mogło, że model wykorzystał sytuację by zyskać popularność, ponieważ wybrał idealny moment do zniszczenia perfekcyjnego wizerunku piosenkarki. Jednak znalazł wytłumaczenie;

Tak więc szczęśliwej rocznicy jednej z najbardziej poniżających, budzących dezorientację i atakującej pracy, jaką kiedykolwiek wykonałem. Początkowo miałem zamiar odegrać piosenkę na ukulele i ją tutaj wrzucić, ale potem pomyślałem: Pieprzyć to, nie będę dalej pomagał w budowaniu jej wizerunku

Czy uważacie, że Katy Perry byłaby zdolna do czegoś takiego? My jakoś nie możemy w to uwierzyć, w końcu słynie ona z żartów i wygłupów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joshkloss (@iamjoshkloss)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz