Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kayne West nieuleczalnie chory! Jak wytrzymuje to Kim Kardashian?

Kayne West nieuleczalnie chory! Jak wytrzymuje to Kim Kardashian?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Kayne West to postać bardzo kontrowersyjna. Tworzone przez niego piosenki budzą wiele negatywnych emocji, natomiast jego zachowanie – dość skandaliczne „dolewa tylko oliwy do ognia”. Wielu fanów zastanawia się jak z taką osobą wytrzymuje Kim Kardashian.

W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że nie jest jej łatwo, a wszystko przez nieuleczalną chorobę gwiazdora. Jak się okazuje u Kanye Westa zdiagnozowano chorobę dwubiegunową. W każdej chwili ze spokojnego człowieka może zamienić się w furianta nad którym nie jest łatwo zapanować.

Wiele mówiono o zachowaniu piosenkarza, jednak nikomu nie przeszło przez myśl, że przyczyną może być choroba.

Kim wyznała, że obecnie Kayne jest w dobrym stanie emocjonalnym, jednakże nie chce brać leków niezbędnych w przypadku zapanowania nad chorobą, bowiem jak twierdzi zmieniają go w kogoś kim nie jest. Odniosła się ona także to bolesnych komentarzy fanów, które są dla niej krzywdzące:

Naprawdę, nigdy nie chcę mówić za niego, bo nie siedzę mu w głowie. Niektóre rzeczy, które czytam na swój temat online są bolesne. Jakby to była moja wina, kiedy powie coś, co nie spodoba się innym. To mój mąż, dzielę się z nim każdą opinią i mówię mu, kiedy uważam, że coś jest nie tak. Zwłaszcza, gdy ma jeden z ataków. Robię wszystko, by go uspokoić i utrzymać sytuację w ryzach.

Ciekawe jak długo Kim wytrzyma z Kayne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz