Reklama
Strona głowna Gwiazdy Keanu Reeves planuje ślub!

Keanu Reeves planuje ślub!

od Marcin Karwoski
Reklama
Keanu Reeves całkiem niedawno pokazał się z swoją nową partnerka. Teraz okazuje się, że już się jej zaręczył. Jeden z porali donosi, że planuję on nawet już ślub. 

Według portalu Gossip Cop Keanu Reeves i Alexandra zaręczyli się. Okazuje się, że aktor postanowił zadać jej to najważniejsze pytanie już miesiąc temu.

Keanu niedawno poprosił Aleksandrę, aby go poślubiła, a ona odpowiedziała “tak”. Pytanie zadał około miesiąca temu przy romantycznej kolacji w domu – zamówili kuchnię włoską na wynos, siedzieli przy blasku świec i muzyce Franka Sinatry. Powiedział, że chciał, aby spędzili resztę życia razem, a potem uklęknął na jedno kolano

Według portalu narzeczeni planują dość kameralny ślub. Dodali również, że sam pierścionek kosztował ponad 200 tysięcy dolarów.

Chcą, aby uroczystość odbyła się w Malibu następnej wiosny. Ceremonia prawdopodobnie będzie odbywać się na plaży, przy zachodzie słońca. Brzmi fantastycznie, ale znając Keanu, wszystko będzie bardzo intymne, ale na luzie i pełnej swobodzie.

A waszym zdaniem tworzą oni zgraną parę? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod dodanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz