Reklama
Strona głowna Gwiazdy Keanu Reeves pokazał się z nową partnerką!

Keanu Reeves pokazał się z nową partnerką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Keanu Reeves w ostatnim weekendzie pojawił się na salonach w Los Angeles z swoją wieloletnią przyjaciółką, Alexandrom Grant. Jak się okazało łączy ich już dłuższa i głębsza relacja. Jesteście ciekawi o co chodzi w ich przyjacielskiej relacji i jak się rozwinęła?

Keanu Reeves od dawna był już łączony z wieloma kobieta. Celebryta w ostatni weekend rozwiał wszystkie plotki na jego temat. Aktor pokazał się na gali Lacma Art + film. Celebryta nie był tam sam był on z swoją nową wybranką Alexandrom Grant. Para bardzo chętnie uśmiechała się i  pozowała do licznych zdjęć na ściance do tego przeznaczonej. Warto dodać, że jest to pierwszy od dłuższego związek w życiu aktora.

Jedna osoba z otoczenia podczas rozmowy z Life & Style wypowiedział się na ich temat. Osoba ta powiedział podczas rozmowy zdradziła trochę co myślą na ten temat ich przyjaciele.

 

Przyjaciele są przekonani, że przyjaźń Keanu i Alexandry zmieniła się w romantyczną relację. (…) . Keanu nie przestaje się nią zachwycać – wypowiedziała się osoba z otoczenia dla Life & Style

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?. Myślicie, że będą zgraną parą? Naszym zdaniem wyglądają razem obłędnie i bardzo słodko.  Spójrzcie na nich sami i wyraźcie swoją opinie w komentarzach pod tym wpisem.  Czekamy za waszą opinią!

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz