Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin i Marek Kujawa obchodzą 9 rocznice związku

Kinga Rusin i Marek Kujawa obchodzą 9 rocznice związku

od Karolina Melon
Reklama
Dziennikarka Kinga Rusin to była żona Tomasza Lisa . Para ma za sobą nieudane małżeństwo z, którego mają dwie córki. W roku 2006 Kinga Rusin otrzymała rozwód i do roku 2010 była sama. Rusin nie należy do osób , które mówią głośno o swoim życiu prywatnym. Kiedy poznała Marka Kujawę nie pokazywali się publicznie .Dzisiaj gdy  mija od ich znajomości 9 lat Kinga wyznaje na swoim instagramie ,że jest bardzo szczęśliwa. Marek Kujawa jest prawnikiem i dodatkowo razem z Kingą prowadzi firmę produkującą naturalne kosmetyki.

Kinga pod swoim zdjęcie na insta dodała krótki wpis.

“Jest taka jedna osoba, która sprawia, że nie przestaję się uśmiechać. I tak jest od dziewięciu lat – napisała na Instagramie.

W rozmowie z magazynem “Viva” Kinga wyznała jaka jest szczęśliwa i spełniona .

“Nie mamy wolnych weekendów, ale za to pracujemy we wspaniałych miejscach, często w najbardziej odległych i najpiękniejszych zakątkach świata.

Dużo podróżujemy służbowo, ale też przy okazji zwiedzamy, poznajemy niesamowitych ludzi, podziwiamy spektakularne krajobrazy. I to wszystko robimy razem, mając zarówno satysfakcję zawodową, jak i wiele frajdy z bycia non stop we dwójkę. Życie prywatne trochę się nam wymieszało z zawodowym, ale nie mam wrażenia, że któremukolwiek z nas to przeszkadza – powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z magazynem “Viva!”

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz