Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin ocenia biznes Anny Lewandowskiej

Kinga Rusin ocenia biznes Anny Lewandowskiej

od Damian Kowal
Reklama
Kinga Rusin oceniła kosmetyczną markę Anny Lewandowskiej. Sama Kinga prowadzi swój biznes z kosmetykami od blisko 11 lat. Czy obawia się, że produkty Anny zaszkodzą jej marce?

Kosmetyki Anny Lewandowskiej podobnie jak Kingi Rusin można kupić w jednej z sieci drogerii. Najtańszy produkt zdobędziemy już od 49 złotych, a za najdroższy zapłacimy 159. W linii kosmetyków Anny znajdziemy zarówno ekologiczne kremy jak i żele do pielęgnacji ciała.

Jak nowy biznes Anny ocenia Kinga Rusin?

Wiem, że takie kosmetyki się pojawiły. Śledzę to, co się dzieje na rynku, to mnie interesuje. Mogę powiedzieć, że w Polsce codziennie pojawia się jakaś marka kosmetyków. I jakaś upada. Jesteśmy chyba najbardziej twórczym rynkiem kosmetycznym w Europie, bo w Polsce jest ponad 1000 marek kosmetycznych.

Czy Kinga postrzega biznes Lewandowskiej jako potencjalnego rywala? W wywiadzie dla serwisu jastrzabpost.pl powiedziała, że:

Moja marka jest na rynku od 11 lat. Ja mogę porozmawiać z tymi, którzy są na rynku 11 lat lub dłużej. Takie marki, które się świetnie mają. Ale jestem najstarszą polską marką naturalnych kosmetyków. Pamiętam, kiedy 11 lat temu zaczynałam przygodę z biznesem i przedstawiałam różnym osobom swój pomysł, to pukali się w głowę. Byłam pionierem, poczytuję to sobie za zaszczyt i cieszę się, że tyle osób idzie w moje ślady. Dlatego im więcej tej edukacji, tym lepiej dla mojej marki.

Testowaliście już kosmetyki Anny Lewandowskiej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz