Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin ocenia pracę Małgorzaty Ohme!

Kinga Rusin ocenia pracę Małgorzaty Ohme!

od Damian Kowal
Reklama
Kinga Rusin skomentowała wybór Małgorzaty Ohme na prowadzącą Dzień Dobry TVN.
W wywiadzie z jastrzabpost.pl dziennikarka opowiedziała o zmianach jakie zaszły w porannym paśmie:

O godzinie 7.30 każda z par będzie pracowała w systemie tygodniowej przerwy, co dla mnie i Piotra oznacza faktycznie 2 razy więcej programów do poprowadzenia, więc dziękujemy za zaufanie naszej dyrekcji, że nam powierzyła podwójny ciężar do udźwignięcia – 3,5-godzinny program na żywo, to jest naprawdę duże wyzwanie. Dużo gości, dużo tematów, dużo zmian merytorycznych też. Zobaczymy, jak to będzie w praniu wyglądało. Zawsze zmiany oceniają widzowie, my nie możemy wypowiadać się, jako osoby zaangażowane, na temat zmian, przed tym, zanim zostaną one wprowadzone w życie. Sama będę się temu przyglądać z zaciekawieniem.

Jedną z nowych par jaką zobaczymy oglądając program jest Małgorzata Ohme i Filip Hajzer. Kinga Rusin oceniła ten wybór i skomentowała swoje relacje z Ohme:

Małgosię znam bardzo dobrze. Napisałyśmy razem książkę, 10 lat temu, więc znamy się jak łyse konie. Myślę, że nie trzeba Małgosi udzielać rad. Poradzi sobie na pewno. Ale jeżeli będzie chciała jakiejś rady i mnie poprosi, to na pewno zawsze jestem do jej dyspozycji.

Za każdą z par prowadzących trzymamy mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz