Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin pokazała partnera!

Kinga Rusin pokazała partnera!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin aktualnie przebywa na swoim urlopie na Karaibach. Celebrtyka na swoim instagramie bardzo aktywnie relacjonuje cały pobyt z swoich wakacji. Gwiazda ostatnim zdjęciem zaskoczyła bardzo pozytywnie swoich fanów.

Kinga na swoim instagramie pochwaliła się wspólną fotografią z swoim partnerem. Celebrytka wraz z Markiem Kujawą pozują a w tle piękny krajobraz. Gwiazda do zdjęcia zatłoczyła bardzo obszerny opis.

(…) Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim Instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków. Nigdy nie zalegamy w jednym miejscu, resorcie czy na plaży. Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ile się da! Łodzią, samochodem, na piechotę zwiedzamy najciekawsze zakątki, zasięgamy języka u lokalsów, odkrywamy miejsca, do których często nie zaglądają turyści.

View this post on Instagram

Postanowiliśmy z Markiem połączyć pożyteczne z przyjemnym i osobiście szukać, po całym świecie🌎, biznesowych możliwości dla naszych kosmetyków Pat&Rub💚* (tak NASZYCH, bo jesteśmy wyłącznymi wspólnikami w firmie) Jeździmy w różne miejsca, na różnych kontynentach, żeby poznać najnowsze technologie, czy przetestować nieznane jeszcze u nas surowce. Non stop będziemy udoskonalać nasze produkty, a ostatnio zaskoczyliśmy Was kilkoma nowościami, które w mig podbiły Wasze serca i stały się bestsellerami w naszym sklepie www.patandrub.eu (kremy BB, krem SPF50, eko żel do mycia twarzy, mleczko do demakijażu) Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków🙏🏻. Nigdy nie zalegamy w jednym miejscu, resorcie czy na plaży. Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ile się da😅! Łodzią, samochodem, na piechotę zwiedzamy najciekawsze zakątki, zasięgamy języka u lokalesów, odkrywamy miejsca, do których często nie zaglądają turyści. Po takiej biznesowo-przygodowej wyprawie jesteśmy wykończeni, ale przeszczęśliwi. A efekty naszych poszukiwań poznacie już wkrótce w kolejnych nowościach Pat&Rub. Zaskoczymy Was jeszcze nie raz! ——————————————— *[Pat&Rub to kosmetyki naturalne oparte o bogactwo wysokostężonych składników z 6 kontynentów i innowacyjną biotechnologię. Od 11 lat na rynku, w perfumeriach Sephora i na www.patandrub.eu. Wg Sotrendera marka kosmetyczna nr 1 w Polsce wg zaangażowania fanów na Facebooku]

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz