Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin pokazała się w cudownej stylizacji!

Kinga Rusin pokazała się w cudownej stylizacji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin na swoim instagramie bardzo często podkreśla swoją sylwetkę. Gwiazda również tak zrobiła tym razem. Spójrzcie i oceńcie jej najnowsze zdjęcie.

Kinga Rusin na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazdę obserwuje aktualnie 480 tysięcy ludzi. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś celebyrytka pokazała im swoją cudowną sylwetkę.

Kinga pochwaliła się nowym zdjęciem na swoim instagramie. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownej sukience. Wybrana przez nią stylizacja idealnie podkreśliła jej kobiece kształty.

Niech pada! W Polsce centralnej, zdaniem naukowców, mamy w tej chwili, trwający nieustannie od pięciu lat deficyt opadów. Letnie ulewy nie zmieniają sytuacji bo woda nie wsiąka tylko szybko odpływa wymywając przy okazji z gleby cenne minerały. Cieszę się więc z siąpiącego deszczu, choć o tej porze roku lepszy byłby śnieg, a od słońca pożyczyłam sobie kolor Ps. Do zobaczenia w Dzień Dobry TVN jutro – czytamy w opisie.

 

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pani Kingo zawsze jest pani ubrana tak z klasą i smakiem.

Naprawde swietnie sie Was slucha z Piotrem

wyglądasz świetnie!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz