Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin popłakała się na antenie TVN-u!

Kinga Rusin popłakała się na antenie TVN-u!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin ostatnio była gościem w sobotnim wydaniu “Dzień Dobry TVN”. Gwiazda podczas emisji programu opowiedziała jak sobie radzi w izolacji domowej, celebrytka w pewnym momencie pękła i się rozpłakała.

Kinga Rusin rozpoczęła już swoje przygotowania do świąt. W związku z cała sytuacja na świecie odizolowała się od swoich bliskich i postanowiła ten czas spędzić sama. Gwiazda o tym wszystkim opowiedziała podczas połączenia ze studiem DDTVN w sobotni poranek.

Podczas sobotniej emisji Dzień Dobry TVN, prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik łączyli się ze swoimi znajomymi z pracy i pytali jak mija im domowa izolacja. Przy użyciu wideo-czatu połączyli się z Kingą Rusin.

U mnie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, niewiele się zmieniło. Jeśli chodzi o sprawy związane z tężyzną fizyczną – jak widzicie – staram się, żeby niewiele się zmieniło. Rower jest wstawiony do pokoju. Pracuję cały czas w trybie zdalnym, tak jak pracuję od wielu lat. Moja firma kosmetyczna pracuje tak, żeby chronić bezpieczeństwo pracowników, ale zachowujemy ciągłość produkcji, zarządzamy zdalnie, tak jak zarządzamy od wielu lat – mówiła Kinga.

W dalszej części dziennikarka opowiedziała trochę o tym trudnym czasie i zdradziła, że boli ją najbardziej to, że spędzi te święta samotnie.

To, co się zmieniło dla mnie i to, co słyszałam, przygotowując się do tej rozmowy… Będę płakać… Pierwszy raz chyba w życiu będę spędzała te święta sama – mówiła łamiącym się głosem. Bo my bardzo poważnie podchodzimy do tych obostrzeń. I muszę chronić moją mamę, która jest w grupie ryzyka. Ona jest sama, moje córki są same, ja jestem sama, no i to będzie trochę przykre – stwierdziła we łzach.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz