Reklama
Strona głowna Hot Kinga Rusin pozuje topless!

Kinga Rusin pozuje topless!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin słynie z promowania ekologicznego trybu życia. Gwiazda na swoim instagramie postanowiła pochwalić się swoim wspólnym projektem, który współtworzyła razem ze swoim ukochanym.

Kinga Rusin na swoim instagramie bardzo często porusza kwestie związane z ekologią. Gwiazda tym razem pochwaliła się swoim projektem który został stworzony wraz z jej mężem.

Kochani, wiecie że sprawy polskiej przyrody od dawna leżą mi na sercu. Jeżeli Wam też, to zapraszam na @zielone_serca ????????????????????????. Polubcie, komentujcie, przekażcie dalej! Piszcie do nas jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali! W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę

na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd! Dlaczego akurat teraz? Przeczytajcie ostatni post na @zielone_serca a wszystko stanie się jasne… -czytamy w opisie dodaenj fotografii.

 

View this post on Instagram

Kochani, wiecie że sprawy polskiej przyrody od dawna leżą mi na sercu. Jeżeli Wam też, to zapraszam na @zielone_serca 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚. Polubcie, komentujcie, przekażcie dalej! Piszcie do nas jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali! W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd! Dlaczego akurat teraz? Przeczytajcie ostatni post na @zielone_serca a wszystko stanie się jasne…💔Ps. Dziś o komentarze proszę tylko na @zielone_serca 💚 foto @aldona dla @viva_magazyn

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz