Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin wyjawiła o swoich relacjach z ukochanym!

Kinga Rusin wyjawiła o swoich relacjach z ukochanym!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin od dawna jest już w stałym związku z swoim wybrankiem Markiem Kujawą. Dziennikarka jednak mało zawsze wyjawiała o ich relacji. Jednak w ostatnim wywiadzie zdradziła trochę szczegółów.

Kinga postanowiła udzielić wywiadu dla magazynu Viva!. Celebrytka na początku wywiadu wspomniała o miejscach pracy oraz jak często widuje się ze swoim wybrankiem.

Nie mamy wolnych weekendów, ale za to pracujemy we wspaniałych miejscach, często w najbardziej odległych i najpiękniejszych zakątkach świata. Dużo podróżujemy służbowo, ale też przy okazji zwiedzamy, poznajemy niesamowitych ludzi, podziwiamy spektakularne krajobrazy. I to wszystko robimy razem, mając zarówno satysfakcję zawodową, jak i wiele frajdy z bycia non stop we dwójkę. Życie prywatne trochę się nam wymieszało z zawodowym, ale nie mam wrażenia, że któremukolwiek z nas to przeszkadza.

Celebrytka na koniec dodała również jak wiele zawdzięcza Markowi.

Spełniło się mnóstwo moich marzeń, mam odchowane, mądre i kochane córki, wspaniałego partnera, który jest moim najlepszym przyjacielem i wielkim wsparciem

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz