Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin zaskoczyła swoją wypowiedzią?! Już niedługo zobaczymy ją w DD TVN

Kinga Rusin zaskoczyła swoją wypowiedzią?! Już niedługo zobaczymy ją w DD TVN

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin aktualnie przebywa na swoim zimowym urlopie. Gwiazda w swoim ostatnim wpisie zdradziła czy po urlopie wróci na antenę TVN.

O Kindze Rusin ostatnio było głośno przez jej wyprawę do LA i całe spotkanie z Adele. Gwiazda aby odpocząć jeszcze trochę od tego całego zgiełku wybrała się w kolejną podroż i nie pojawiła się na wiosennej prezentacji ramówki TVN. Ten fakt w mediach wywołał nie małe podejrzenie, że prezenterka może już nie prowadzić DDTVN. Jednak celebrytka pod swoim ostatnim zdjęciem rozwiała wszystkie plotki.

Kinga na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na tle pięknych widoków. Samo zdjęcie nie było tak ważne jak opis, w którym zdradziła, że po urlopie wraca do prowadzenia Dzień Dobry TVN.

Wprawdzie jeszcze dwa dni temu smarowałam narty i robiłam przysiady szykując się do treningów na tyczkach, ale świat wokół zawirował… Szwajcarzy i Austriacy rozważają zamykanie granic, a Włosi zaczęli panikować. Zrobiło się nieprzyjemnie… Przejechaliśmy więc Włochy w poprzek (bez postoju) i teraz pozdrawiam Was z… Francji, z Cap Ferrat. P.S.: W Dzień Dobry TVN widzimy się za kilka dni. Już nie mogę się doczekać – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz