Kinga Rusin zdradza sekrety swojej urody!

Instagram / kingarusin

Kinga Rusin postanowiła zdradzić tajniki swojej urody! Od czego zaczyna każdy poranek?!

Prezenterka ma swój codzienny, poranny rytuał dzięki któremu zachowuje młody wygląd:

Jeśli chodzi o pielęgnacyjny rytuał, to mam swój mały termosik z kostką lodu, żebym nie musiała biegać rano i lodu wyciągać, zawsze sobie robię szybki masaż twarzy, bo to genialnie działa na skórę, wtedy zupełnie inaczej skóra absorbuje moje ampułki. Tylko nie można przyłożyć lodu do jednego miejsca, bo można sobie odmrozić skórę, trzeba porządnie wymasować. Mam jedną taką tajemniczą ampułkę z kwasem hialuronowym, on świetnie napina skórę i to jest świetną bazą pod podkład. Nie mam jakiś wielkich rytuałów. Jeszcze jak poprawię trochę moją pozycję stania na głowie w jodze, to będzie świetnie.

Swój dzień pracy zaczyna bardzo wcześnie. Podczas wywiadu dla jastrzabpost.pl powiedziała, że stara się nie marnować czasu na sen. Zaraz po wstaniu praktycznie od razu wychodzi z łóżka, aby czerpać z dnia ile może:

Ja od 10 lat nie mam problemu z porannym wstawaniem. Nie wiem, czy to jest kwestia przyzwyczajenia, wieku, albo takiego mojego poczucia, że bardzo długi sen zabiera mi życie. I zawsze mam poczucie, że jak za długo śpię, to coś tracę. Jak się kładę, to zawsze sobie mówię, że nie mogę się doczekać momentu, kiedy się obudzę.

Kinga Rusin na poranny program musi wstać bardzo wcześnie. Jednak ma pewną przewagę nad innymi prowadzącymi, którą pochwaliła się w rozmowie:

Wstawanie na program o 7.30 jest dla mnie nowością, więc wstaje o 5.30. Ale mieszkam bardzo blisko, minutę stąd. To jest moja przewaga nad kolegami. Normalne zabiegi pielęgnacyjne, szklankę wody z cytryną, w studiu herbatka zielona, później power koktajl który pije od bardzo wielu lat – sok pomidorowy, awokado, seler naciowy, trochę chilli i na tym jadę do końca programu.

A czy Wy macie swoje poranne rytuały?

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version