Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin zdradziła dlaczego założyła sukienkę która ma 11 lat!

Kinga Rusin zdradziła dlaczego założyła sukienkę która ma 11 lat!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin zachwyciła wszystkich swoim wyglądam na ostatniej Róże Gali. Gwiazda dopiero teraz zdradziła, że miała na sobie stylizacje sprzed 11-lat.

Kinga Rusin na swoim instagramie opublikowała wpis. Clebrytka na opublikowanej fotografii pokazała się w swojej stylizacji w której była na Róże Gali. Gwiazda w opisie zdradziła mały sekret.

Tuż przed uroczystością wręczenia Róż Gali. Trochę stremowana. Sukienka, którą z tej okazji założyłam ma… 11 lat. Zadebiutowała na finale “You Can Dance”, a później przetańczyła ze mną kilka sylwestrów. To kultowy projekt ulubionej marki Carrie Bradshaw z “Seksu w wielkim mieście” – Halston Heritage. Jestem absolutnie za tym, żeby dobre gatunkowo ubrania służyły nam przez wiele lat. Jestem przeciwna wszystkiemu, co jednorazowe, od uczuć po torebki, na ubraniach kończąc. Mam nadzieję, że ta sukienka może mieć jeszcze wiele „żyć”. Myślicie, że powinnam ją wystawić na aukcję WOŚP? – czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

W tym roku zostałam wyróżniona Różą Gali za „konsekwentne szerzenie ekoświadomości”. To nagroda wyjątkowo cenna, bo przyznana przez czytelników w głosowaniu internetowym i smsowym. Jego wynik to najlepszy dowód na to, że sprawy ochrony środowiska są Wam wyjątkowo bliskie i że chcecie, żeby ktoś w Waszym imieniu zabierał w tych sprawach głos. I dlatego, razem z moim partnerem Markiem Kujawą, będziemy mówić w Waszym imieniu. I dlatego stworzyliśmy właśnie zespół redaktorów wspierających społeczność Zielonych Serc. I jedno mogę obiecać: nie uda się nam zamknąć ust. Będziemy mówić nadal, pomimo nacisków, prób zastraszania, nasyłania na nas trolli i botów. Jeżeli będzie trzeba będziemy kończyć w sądzie. Nie boimy się, bo wiemy że wypowiadamy się w imieniu milionów, w naszej wspólnej sprawie.  Nagłaśniamy zagrożenia jakie wynikają z bezmyślności i zachłanności tych od których losy polskiej przyrody zależą. Dzieje się źle! Zajrzyjcie na @zielone_serca tam mocne konkrety. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Proszę zostawiajcie tam swoje komentarze. Im mocniejsze tym lepiej! Potrzebujemy Waszego mocnego głosu. Potrzebuje go polska przyroda!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Piękna sukienka
Jest cudownie, nie ma potrzeby kupować setnej rzeczy. Z takiej kobiety trzeba brać tylko przykład
Piękna i koniecznie z kwiatem
Świetnie, że pokazuje Pani taką świadomą postawę

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz