Reklama
Strona głowna Instagram Kinga Rusin złożyła życzenia urodzinowe swojej córce na Instagramie!

Kinga Rusin złożyła życzenia urodzinowe swojej córce na Instagramie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin miała bardzo dobrą okazje do świętowania. Gwiazda na swoim profilu zdradziła, że jej córka skończyła własnie 23 lata. Celebrytka w opisie złożyła jej życzenia oraz poinformowała, że imię Pola ma specjalne znaczenie.

Kinga Rusin na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii możemy zauważyć jej córkę pozującą z słodkim pieskiem. Gwiazda w opisie zdradziła, że Pola obchodzi dziś urodziny.

Moja mała Polcia kończy dziś 23 lata! Jestem z niej taka dumna! Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno. Zbieżność “Pola” z “Poland” była zamierzona – i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania. Pola, życzę Ci żebyś żyła w pięknej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy przyrody. Sto lat! – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Polciu Kochana wpadaj do Cioci urodziny trzeba uczcić czymś pięknym

Piękne życzenia, kolejne już, dziękuje

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Kinga Rusin ocenia biznes Anny Lewandowskiej - Begio.pl 23 listopada 2019 - 10:18

[…] Kinga Rusin oceniła kosmetyczną markę Anny Lewandowskiej. Sama Kinga prowadzi swój biznes z kosmetykami od blisko 11 lat. Czy obawia się, że produkty Anny zaszkodzą jej marce? […]

Napisz

Zostaw komentarz