Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kinga Rusin zyskała podziękowania od fanów!

Kinga Rusin zyskała podziękowania od fanów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kinga Rusin bardzo często po emisji programu Dzień Dobry TVN na swoimi instagramie dodała nowe zdjęcie. Celebrytka na w opisie jak zawsze poruszyła kwestie które, ją najbardziej poruszył. Gwiazda w komentarzach zyskała bardzo dużo miłych komentarzy. Jednak kobieca część zwróciła uwagę na coś innego. Jesteście ciekawi co przykuło ich uwagę?

Kinga Rusin jest jedna z prowadzących Dzień Dobry TVN. Gwiazda w miniony weekend prowadziła odcinek w którym pojawiła się między innymi Marta Wojciechowska. Celebrytka opowiedziała trochę o ostatnim odcinku Kobiety na Krańcu świata. W tym wydaniu gościem również był Piotr Machalica, który opowiedział trochę o swojej płycie. Prowadząca była zachwycona poruszonym tematom można to wnioskować po dodanym opisie na instagramie.

Miiiiiiło było spędzić z Wami niedzielny poranek☺️. Wzruszyła mnie historia pani Doroty, dla której jutro w Tarnowie zagra kultowy Kult🙏 (zazdroszczę wszystkim którzy tam będą). Trzymam kciuki za @martyna.world i jej Fundację Unaweza, dzięki której będzie można pomagać bohaterkom jej reportaży. Dziękuję Piotrowi Machalicy i jego rodzinie za wpuszczenie nas do ich prywatnego świata. No i dziękuję @marcin_z_lasu_ za, jak zwykle, cudowne opowieści o niesamowitej polskiej przyrodzie. My z @p_krasko zostajemy z widzami Dzień Dobry TVN do wtorku. Będzie ciekawie, obiecuję – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Najlepszy duet !!! Uwielbiam

Pięknie pani dziś wygladała p. Kingo

Z przyjemnością oglądałam Dzień Dobry TVN prowadzony przez duet p. Kinga i p. Piotr. Profesjonaliści, super

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz