Kirsten Dunst i Jesse Plemons są małżeństwem

US actor Jesse Plemons(L) and US actress Kirsten Dunst attend the 94th Oscars at the Dolby Theatre in Hollywood, California on March 27, 2022. (Photo by ANGELA WEISS / AFP) (Photo by ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)

Kirsten Dunst i Jesse Plemons związali węzeł. 8 lipca przedstawiciel Dunst potwierdził wiadomość na stronie szóstej, mówiąc: „mogę tylko potwierdzić, że się pobrali. Żadne inne szczegóły nie zostaną podane.”Źródło poinformowało the outlet, że ślub odbył się w weekend 4 lipca w GoldenEye Resort w Ocho Rios na Jamajce.

Para poznała się na planie „Fargo” w 2015 roku, grając w serialu małżeństwo. Zaczęli spotykać się w 2016 roku, a zaręczyli się rok później. Ich pierwsze dziecko, Ennis Howard Plemons, urodził się w 2018 roku, a drugie, James Robert Plemons, urodził się w 2021 roku. Para zagrała również razem w filmie „The Power of the Dog”, wydanym na Netflix w grudniu 2021 roku.

„Nazywamy się mężem i żoną. Ale teraz musimy się pobrać. To niedorzeczne. Po prostu nie zaplanowaliśmy ślubu” – powiedział Dunst w lutym w Los Angeles Times. „Był COVID, potem mieliśmy kolejne dziecko. Nie chciałam być w ciąży, wychodzić za mąż, urządzać imprezy i nie móc bawić się ze wszystkimi.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version