Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia El Dursi utknęła na Bali!

Klaudia El Dursi utknęła na Bali!

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia El Dursi przez całą sytuacje na świecie nie może wrócić z swoich wakacji do Polski. Gwiazda na swoim instagramie nie ukrywa swoich emocji.

Od 15 marca granice Polski są zamknięte dla obcokrajowców, a loty międzynarodowe zostały zawieszone. Rozporządzenie to spowodowały problemy dla polaków którzy chcą wrócić do kraju z swoich wakacji. W tej grupie również znalazła się Klaudia El Dursi. Gwiazda o tym wypowiedziała się ostatnio na swoim instagramie.

Klaudia El Dursi na swoim instagramie pochwaliła się filmem pełnym łez. Gwiazda na nim opowiada w jakiej ciężej sytuacji się znalazła, oraz jak bardzo tęskni za swoimi bliski.

Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne, dlaczego jestem tutaj bez rodziny… Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę chyba nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną. Odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski. Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni. Nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać

W dalszej części gwiazda zaapelowała do wszystkich by zostali oni w domu.

Uważajcie na siebie, nie lekceważcie tego. Zróbcie to dla siebie, dla swoich bliskich. To jest naprawdę bardzo poważna sytuacja, nie możemy tego zbagatelizować. (…) Zostańcie w domu, apeluję do Was.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz