Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Halejcio jest singielką!

Klaudia Halejcio jest singielką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia Halejcio już kolejny raz w swoim życiu został singielką. Gwiazda w najnowszym wywiadzie zdradziła kilka szczegółów na temat swoje ostatniego związku.

Klaudia Halejcio podczas rozmów o jej życiu prywatnym bardzo często zdradza wiele ciekawostek. Gwiazda ostatnio potwierdziła to w najnowszym wywiadzie z “Twoje Imprerium”. Celebrytka podczas wywiadu zdradziła, że jej ostatni związek się już zakończył.

Klaudia ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Podczas rozmowy zdradziła jakie zaszły zmiany w jej życiu prywatnym. Okazuje się, że jest ona wolna.

Sporo zmieniło się też w moim życiu prywatnym. W tym momencie jestem wolna. Staram się kochać siebie i być dla siebie ważna, bo wiem, że jeśli samą siebie akceptuję, to wtedy mogę się tym podzielić z drugim człowiekiem

W dalszej części zdradziła, że jej były partner jej bardzo dużo nauczył oraz, że przez niego potrafi inaczej patrzeć na wiele spraw.

Odpowiedzialności. Dzięki niemu zaczęłam twardo stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz