Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Halejcio opowiedziała o samotności podczas kwarantanny!

Klaudia Halejcio opowiedziała o samotności podczas kwarantanny!

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia Halejcio przez panującą sytuacje na świecie spędza czas samotnie w swoim domu. Gwiazda na swoim instagramie opowiedziała, co robi podczas domowej kwarantanny.

Klaudia Halejcio jest gwiazdą, która nadąża za wszystkimi trendami w internecie. Idealnie potwierdza to jej profil na instagramie, który aktualnie śledzi ponad 307 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem aktorka opowiedziała trochę swoim fanom jak spędza czas podczas samotnej domowej izolacji.

Klaudia późnym wieczorem na swoim instastory pokazała, że przygotowała całą blaszkę bułeczek. Gwiazda jednak zdradziła w nim, że nie ma ich z kim zjeść ponieważ jest w domowej izolacji i nie przyjmuje gości.

Nikt do mnie nie przychodzi. Ja naprawdę zrobiłam sobie kwarantannę, ograniczam kontakty – powiedziała Klaudia na swoim instagramie.

Aktorka w dalszej części zdradziła, że nawet rodzicie jej nie odwiedzają. A to wszystko przez to, że jej ojciec przeszedł kilka operacji i nie chce go narazić.

Moi rodzice też do mnie nie przychodzą, ponieważ tata jest po bardzo ciężkich operacjach i nie może być narażony na kontakt z innymi, żeby nie zachorować. Jedynie od czasu do czasu wsadzam psa w samochód i wyjeżdżam z dala od ludzi, na spacer z nią – opowiedziała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz