Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę.

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę.

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia Halejcio postanowiła trochę zmienić swój wizerunek. Celebrytka postawiła na kolor swoich włosów. Jesteście ciekawi jaki wybrała?

Klaudia na swoim instagramie pochwaliła się efektami swojej metamorfozy. Celebrytka postawiła na ciemny blond. Czy wygląda lepiej czy gorzej idealnie odpowiadają na te pytanie komentarze pod fotografią. Naszym zdaniem jest Mega!

View this post on Instagram

Jaka powinna być łazienka? Unikatowa, piękna i gustowna. Ma być stylowa i z klasą. Takie odpowiedzi przychodziły mi do głowy projektując łazienkę. Na szczęście nie bywałam z tym sama, bo nad wszystkimi szalonymi pomysłami czuwała również @magdamodra ☺️❤️🤗, która spędziła ze mną niezliczone godziny w salonach wnętrzarskich 😅🙊🙈 Dziękuje Madziu za poświęcony mi czas!!! Chciałyśmy stworzyć praktyczną łazienkę z małymi udogodnieniami dla mnie. Z miejscem idealnym na kobiece rytuały. W końcu pielęgnacja ciała to dla mnie nie tylko relaks, ale i celebracja… A ona wymaga odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni ☺️🧖🏻‍♀️🤗 Jeśli jesteście ciekawi całości projektu zostawcie komentarz pod postem! 💬 —————————-———————————————— Płytki dostaniecie w @salon_bartico / @omnicom_pl #grzejnik @jagapolska #konsola @parato_meble —————————————————————————— #lazienka #home #homedesign #bathroomdesign #whitebathroom #homedecor #homeinspiration #homesweethome #urzadzamy #mieszkanie #zdjecie @olagodlewska 😘

A post shared by Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio) on

Internauci w komentarzach bardzo miło odebrali taka zmianę.

Czizasss jaka Ty jesteś śliczna

Boska modelka i super uśmiech pozdrawiam serdecznie

Piękna ❤️❤️

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz