Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Halejcio remontuje swoją łazienkę!

Klaudia Halejcio remontuje swoją łazienkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia Halejcio ostatnio na swoim instagramie zdradziła, ze ma aktualnie remont łazienki. Gwiazda również zachęciła swoich fanów do udziału w konkursie.

Klaudia Halejcio jest bardzo aktywną osobą na swoim instagramie. Celebrytke aktualnie obserwuje prawie 300 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się im, że jej łazienka jest remontowana.

Klaudia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii zachęciła wszystkich do udziału w bardzo ciekawym konkursie. A na kolejny zdradziła, że jest w trakcje remontu.

Szykuje się fajny konkurs!
Na swoje 100-lecie Warta robi film, a my wszyscy możemy wziąć w nim udział.
Do wygrania są najnowsze smartfony, więc jest o co zawalczyć. A zadanie jest łatwe: przeszukajcie swoje filmiki w rolce aparatu. Na pewno macie jakieś fajne i śmieszne domowe video, np. z przeprowadzki albo remontu. Jak się urządzacie albo jak walczycie… na poduszki. Awanturka rodzeństwa o pokój to też dobry temat. I takie spontaniczne, zabawne scenki (mogą być nawet parosekundowe), które pokażą Was w wersji całkiem prywatnej wysyłajcie na jutroto.pl – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Szykuje się fajny konkurs! 💥 Na swoje 100-lecie Warta robi film, a my wszyscy możemy wziąć w nim udział. 😊 Do wygrania są najnowsze smartfony, więc jest o co zawalczyć. 🙌🏼 A zadanie jest łatwe: przeszukajcie swoje filmiki w rolce aparatu. Na pewno macie jakieś fajne i śmieszne domowe video, np. z przeprowadzki albo remontu. Jak się urządzacie albo jak walczycie… na poduszki. Awanturka rodzeństwa o pokój to też dobry temat. I takie spontaniczne, zabawne scenki (mogą być nawet parosekundowe), które pokażą Was w wersji całkiem prywatnej wysyłajcie na jutroto.pl 😉💥 Powodzenia! …. #jutroto #wartafilm #konkurs #filmy #smartfon #wdomu #przedipo #remont #aranzacjewnetrz #lazienka #remontdomu #metamorfoza #mieszkaniewbloku

A post shared by Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz