Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Halejcio wspomniała swoją studniówkę!

Klaudia Halejcio wspomniała swoją studniówkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia Halejcio ostatnio postanowiła trochę powspominać. Celebrytka na swoim instagramie wspomniała swoją studniówkę.

Klaudia Halejcio jest bardzo aktywną osobą na swoim instagramie. Celebrytke aktualnie obserwuje trochę ponad 290 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodom. Tym razem postanowiła z swoimi fanami trochę powspominać. Klaudia opowiedziała im trochę o swojej studniówce.

Klaudia na swoim instagramie pochwała się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownej sukience. Gwiazda w opisie wspomniała swoją studniówkę.

Karnawał czas zacząć! Wybieracie się na jakieś ważne przyjęcie, bal, bądź studniówkę! Wracając do tej ostatniej okazji, pamiętam ten dzień jak dziś, kiedy chciałam wyglądać jak prawdziwa księżniczka,a sukienkę wybierałam baaardzo długo. A jak było u Was? Może sami stoicie teraz przed wyborem swojej wymarzonej sukni! Na @modivo.pl trwa konkurs, a nagrodą jest znizka na Twoją wymarzoną sukienkę z nowej kolekcji! Aby wziąć w nim udział wystarczy, że zaobserwujcie ich profil i w komentarzu pod postem wkleicie numer seryjny produktu i w max 3 zdaniach uzasadnicie swój wybór (możecie nawiązać do koloru, wzoru, rodzaju tkaniny, pełna dowolność)! Zapraszajcie do zabawy swoje koleżanki i oznaczajcie je w poście! Nagroda to voucher na Waszą wymarzoną sukienkę. Wpadajcie na profil modivo – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Karnawał czas zacząć! 💥🙌🏼 Wybieracie się na jakieś ważne przyjęcie, bal, bądź studniówkę! 💃🏻✨ Wracając do tej ostatniej okazji, pamiętam ten dzień jak dziś, kiedy chciałam wyglądać jak prawdziwa księżniczka,a sukienkę wybierałam baaardzo długo. A jak było u Was? Może sami stoicie teraz przed wyborem swojej wymarzonej sukni! Na @modivo.pl trwa konkurs, a nagrodą jest znizka na Twoją wymarzoną sukienkę z nowej kolekcji! Aby wziąć w nim udział wystarczy, że zaobserwujcie ich profil i w komentarzu pod postem wkleicie numer seryjny produktu i w max 3 zdaniach uzasadnicie swój wybór (możecie nawiązać do koloru, wzoru, rodzaju tkaniny, pełna dowolność)! Zapraszajcie do zabawy swoje koleżanki i oznaczajcie je w poście! Nagroda to voucher na Waszą wymarzoną sukienkę. Wpadajcie na profil modivo! #modivo #modivogirl #SeeYouinModivo #sukienkanastudniówkę #studniowka #karnawal

A post shared by Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz