Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Halejcio zdradziła jak dba o swoją cerę!

Klaudia Halejcio zdradziła jak dba o swoją cerę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Klaudia Halejcio zdradziła sekret swojej pięknej cery. Gwiazda zrobiła to wszystko za pośrednictwem swojego instagrama. Celebrytka również sporą liczbę fanów zafascynowała swoją stylizacją.

Klaudia Halejcio na swoim instagramie prowadzi bardzo aktywne życie. Celebrytka tym razem zdradziła swoim fanom sekret jak dba o swoją cerę. Jesteście ciekawi co takiego robi.

Klaudia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w puszystym sweterku oraz golfie. Gwiazda w opisie zdradziła jak dba o swoją cudowną cerę.

Skóra jest naszą wizytówką, dlatego dam o nią każdego dnia, aby była zdrowa i piękna. Za elastyczność, jędrności i sprężystość skóry odpowiedzialny jest kolagen nazywany też białkiem młodości. Niestety z wiekiem produkujemy go coraz mniej. Dlatego stosuję witaminę c, która wspomaga produkcję kolagenu. Wybrałam formę liposomalną witaminy C ascolip @liposhell_oficjalny_profil, która doskonale się wchłania i co dla mnie ważne nie zwiera cukru, alergenów, GMO ani Glutenu. Gorąco Wam polecam! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pieknie wyglądasz a ta witamina c ascolip musze spróbować.
Pięknie
Sweter boski!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz