Reklama
Strona głowna Gwiazdy Klaudia Wiśniowska zakończyła współpracę z Superstacją!

Klaudia Wiśniowska zakończyła współpracę z Superstacją!

od Damian Kowal
Reklama
Klaudia Wiśniowska “twarz” Superstacji właśnie zakończyła z nią współpracę. Przypomnijmy, że Klaudia prowadziła program Na tapecie, a z samą stacją związana była od 5 lat. Wiśniowska oprócz magazynu prowadziła w stacji prognozę pogody.

W wywiadzie z portalem Plejada zdradziła powód dla którego odeszła:

Ta decyzja dojrzewała we mnie już od kilku tygodni. Naturalnym etapem zarówno w życiu, jak i w pracy jest wyfrunięcie z przysłowiowego gniazda. Wraz z wejściem nowej ramówki nie pojawię się na antenie tej telewizji. Naturalnym etapem są zmiany, dostałam propozycję poprowadzenia kilku nowych formatów od października na antenie Superstacji, jednak po prostu nie są one dla mnie. Stawiam na wiarygodność, obiektywizm, chcę dalej się rozwijać i realizować swoje cele, a przede wszystkim robić to co kocham. To była moja decyzja, bez której nie mogłabym realizować dalszych celów, które sobie założyłam, wykonując ten zawód.

Dla pocieszenia Klaudia Wiśniowska nie rezygnuje z pracy w mediach. Jeszcze nie raz ją zobaczymy, a przed samą gwiazdą nowe wyzwania i projekty:

Przede mną nowe wyzwania w roli prezenterki i mam nadzieję, że będę się przy nich spełniać. Praca w Superstacji była dla mnie najważniejszym z projektów, ale nie jedynym, który realizuję. We wrześniu ponownie poprowadzę Finał Miss Polski Nastolatek na antenie telewizyjnej “Czwórki”, współpracuję z dużą firmą kosmetyczną i niebawem będę ambasadorką jednego z produktów. Do tego cały czas jestem producentką wyborów Miss Warszawy. Padła też nowa propozycja, o której na razie nie mogę mówić. Czekam na kolejne telewizyjne projekty. Trzymajcie kciuki!

Trzymamy bardzo mocno kciuki!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz