Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kobe Bryant planował piąte dziecko!

Kobe Bryant planował piąte dziecko!

od Marcin Karwoski
Reklama
Okazuje się, że Kobe Bryant wraz z swoją żoną planowali piąte dziecko. Koszykarz takie informacje zdradziła podczas jednego z swoich ostatnich wywiadów przed śmiercią.

Kobe Bryant i Vanessa byli razem ponad 20 lat. Poznali się oni, gdy jeszcze ona chodziła do liceum. W pewnym wywiadzie zdradzili, że od razu się w sobie zakochali. Ślub wzięli oni w 2001 roku w Kalifornii. Owcem ich szczęśliwego związku jest czwórka córek, Natalii, Gianny, Bianki i Capri. Teraz okazało się, że para planowała kolejnego potomka.

Kobe przed śmiercią udzielił jeszcze bardzo ciekawego wywiadu dla magazynu “Extra”. Wyznał on w nim, że planuje z swoją żoną powiększenie swojej rodziny. Zdradził on również, że Vanessa marzyła o synku.

Myślę, że ona chce chłopca bardziej niż ja. Uwielbiam mieć córki. Bardzo, ale to bardzo się z tego cieszę. Ona też się z tego cieszy, ale zawsze chciała chłopca, żeby mógł stać się synkiem mamusi na zawsze. Co jakiś czas do mnie mówi w „tych” sytuacjach: „Idź i sprawdź, czy możesz strzelić ze sprzęgła. Dałaś mi wszystkie dziewczyny, zobaczmy, czy możesz dać chłopca!”. Zobaczymy, czy temu sprostam… – zdradził.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz