Reklama
Strona głowna Ogólne “Kobiety Mafii 2” już niebawem w kinach! Mamy zwiastun!

“Kobiety Mafii 2” już niebawem w kinach! Mamy zwiastun!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Kontrowersyjny reżyser Patryk Vega i one – królowe mafii powracają w kontynuacji wielkiej gangsterskiej superprodukcji. Film „Kobiety Mafii 2” to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna. Akcja rozgrywa się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju.

O czym będzie najnowszy film Patryka Vegi?

“Kobiety Mafii 2” to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska! W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix „Dom z papieru” – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota

Mamy dla Was 5-cio minutowy making of, gdzie zobaczycie kulisy powstawania “Kobiet Mafii 2”. Natomiast na ekranach kin pojawi się już 22 lutego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz