Reklama
Strona głowna Ogólne Kolejka klubów zainteresowanych Lukasem Podolskim

Kolejka klubów zainteresowanych Lukasem Podolskim

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Górnik Zabrze to nie jedyna drużyna, która chciałby mieć w drużynie Łukasza Podolskiego. O mistrza świata z reprezentacją Niemiec walczą też Flamengo Rio de Janeiro i FC Koeln – podaje niemiecki “Kicker”.

Tomasz Włodarczyk z “Przeglądu Sportowego” poinformował w środę, że Łukasz Podolski może trafić zimą do Górnika Zabrze. Kontrakt byłego reprezentanta Niemiec z japońskim klubem Vissel Kobe wygasa 31 stycznia i wszystko wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Czy kolejnym klubem mistrza świata będzie 14-krotny mistrz Polski? “Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Mogę tylko powiedzieć, że z Łukaszem znamy się od 15 lat. Jesteśmy kolegami i cały czas jesteśmy w stałym kontakcie. Często piszemy do siebie. Teraz też. A o czym? Tego nie zdradzę” – przyznał Dariusz Czernik, członek zarządu Górnika Zabrze.

Łukasz Podolski wielokrotnie deklarował, że na zakończenie swojej sportowej kariery chce grać w Górniku Zabrze, ale o mistrza świata walczą też inne kluby. “Kicker” podał, że byłego reprezentanta Niemiec w swojej drużynie chcą mieć również Flamengo Rio de Janeiro i FC Koeln.

Łukasz Podolski w swojej karierze grał w: FC Koeln, Bayernie Monachium, Arsenalu, Interze Mediolan, Galatasaray i Vissel Kobe. Jest mistrzem świata z reprezentacją Niemiec z 2014 roku. Rozegrał w niej 130 meczów, strzelił 49 goli.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz