Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kolejne zwolnienia w TVP ,tym razem żegnamy Michała Olszańskiego

Kolejne zwolnienia w TVP ,tym razem żegnamy Michała Olszańskiego

od Karolina Melon
Reklama
 

Michał Olszański dziennikarz TVP ,prowadzący program “Pytanie na Śniadanie”w poniedziałek stracił pracę. Powodem takiej decyzji ze strony telewizji był prawdopodobnie wywiad Michała Olszańskiego ,którego udzielił po rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim. Dziennikarz zdradza nam jak wyglądała jego rozmowa z przełożoną . pożegnanie Olszańskiego było krótkie ,zwięzłe i oschłe.

“Pożegnanie ze mną nastąpiło w bezceremonialny sposób.

W ciągu pięciu minut usłyszałem od pani dyrektor, że program będzie ewoluował i szukał nowej formuły, w której nie ma dla mnie miejsca. Cóż, muszę przełknąć tę gorzką pigułkę- powiedział w rozmowie z “Faktem”.

Dziennikarz uważa,że do jego zwolnienia przyłożyła się niefortunna wypowiedz po wywiadzie z Kaczyńskim.

“Zostało to źle przyjęte na Woronicza. Po tym wywiadzie miałem wyraźne sugestie od szefostwa, bym więcej wypowiedzi na temat wizyty prezesa Kaczyńskiego nie udzielał. Usłyszałem, że zbyt otwarcie zdradziłem kilka szczegółów przygotowania tego programu. I być może to też mogło mieć znaczenie. Nie wiem, bo nikt mi tego nie powiedział… Mam nadzieję, że telewizja publiczna ceni mnie nadal jako prowadzącego “Magazyn Express Reporterów”, który wraca na antenę we wrześniu – dodał Olszański.

Do sprawy odniosła się telewizja polska,która uważa ,że powodem decyzji jest pomysł odmłodzenia zespołu prowadzących program.

“Pytanie na śniadanie” jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce, co oznacza, że wciąż musi się rozwijać i zaskakiwać widzów.

Jesteśmy świadomi, że widownia “Pytania na śniadanie” jest coraz młodsza i oczekuje prowadzących, którzy zdynamizują program.

Stąd zmiany w audycji.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz