Reklama
Strona głowna Ogólne Kolejne zwycięstwo Nafciarzy!

Kolejne zwycięstwo Nafciarzy!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Wisła Płock po pięknej grze pokonała Arkę Gdynia 4:1 w inauguracyjnym spotkaniu jedenastej kolejki PKO Ekstraklasy. Dzięki kolejnej już wygranej Płocczanie awansowali już na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Od przyjścia do klubu Radosława Sobolewskiego płocka drużyna zmieniła swoją grę o 180 stopni. Były zawodnik tej drużyny, a obecnie trener prowadził swój dziewiąty mecz w roli szkoleniowca, co ważne odniósł swoje siódme zwycięstwo. Dzięki takiej dobrej passie drużyna awansowała na czwarte miejsce w tabeli, chociaż przy objęciu posady drużyna znajdowała się na odległym 15. miejscu.

Strzelanie w piątkowe popołudnie rozpoczął Ricardinho, który wykorzystał centrę z rzutu rożnego Dominika Furmana. Na 2:0 podwyższył Damian Michalski, dla którego było to już drugie trafienie w ciągu 3 ligowych meczy. Po przerwie rezultat na 3:0 poprawił Piotr Tomasik. Kontaktowego gola dla Arki zdobył Michał Nalepa. Gwoździem do trumny okazała się bramka w doliczonym czasie gry strzelona przez Mikołaja Kwietniewskiego. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4:1 dla Wisły Płock.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz