Reklama
Strona głowna Ogólne Kolejny klub zainteresowany Krzysztofem Piątkiem!

Kolejny klub zainteresowany Krzysztofem Piątkiem!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Coraz trudniejsza wydaje się sytuacja Krzysztofa Piątka w Milanie. Możliwe, że Polak już w zimowym oknie transferowym zmieni klub. Jego pozyskaniem zainteresowała się Bologna.

Zaledwie cztery bramki w 17 meczach tego sezonu Serie A zdobył Krzysztof Piątek. Trzy z nich padły jednak po rzutach karnych, co pokazuje, że reprezentant Polski ma duży problem ze strzelaniem goli z gry. Na tyle duży, że niemal po każdym występie jest mocno krytykowany przez włoskie media. Jednak nie tylko przez nie, bo nieskuteczności 24-latka mają już dość kibice Milanu, a także jego szefowie, którzy szukają ofensywnych wzmocnień.

Transfer Ibrahimovicia może zabrać Piątkowi miejsce w Milanie, ale dać je w innym klubie. Polskim napastnikiem zainteresowała się bowiem Bologna, która także walczyła o podpisanie kontraktu ze Szwedem, który ostatecznie trafił do Mediolanu. Sinisa Mihajlović chce wzmocnić ofensywę i chętnie zobaczyłby reprezentanta Polski w swoim zespole. Portal “sportmediaset.mediaset.it” informuje, że Bologna jest zainteresowana definitywnym transferem Polaka. Wszystko zależy jednak od powodzenia negocjacji z Atalantą. Władze bolońskiego klubu prowadzą rozmowy z rywalami z Bergamo, od których chcą odkupić Musę Barrowa. Jeśli 21-latka uda się pozyskać wówczas temat transferu Piątka upadnie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz