Reklama
Strona głowna Muzyka Kolejny konflikt Anii Wyszkoni i założyciela zespoły Łzy!

Kolejny konflikt Anii Wyszkoni i założyciela zespoły Łzy!

od Damian Kowal
Reklama
Konflikt Adama Konkola z Anią Wyszkoni trwa odkąd ta odeszła z zespołu Łzy. Ich współpraca zakończyła się osiem lat temu. Adam do tej pory nie może pogodzić się z tym, że Ania wykonuje piosenki, które on niegdyś napisał dla zespołu.

Do zaostrzenia konfliktu doszło kilka dni temu, gdy Ania pojawiła się na nagraniu programu Szansa Na Sukces. W danym odcinku początkujący wokaliści śpiewali piosenki z repertuaru Anii oraz zespołu Łzy.

Konkol wspierany przez swoją żonę Angelinę napisał:

(…) Ania opuściła zespół Łzy osiem lat temu zaznaczając podczas rozstania, że “nie po to rozpoczynam karierę solową, by wykonywać piosenki zespołu Łzy”. Jakiś czas dotrzymywała słowa, z czasem jednak zaczęła grać nasze piosenki na swoich koncertach, później na telewizyjnych imprezach w tym na każdym sylwestrze telewizyjnym oraz w niektórych programach tv.

W obronie Wyszkoni stanął jej partner. Na łamach Super Expressu skwitował:

Gdybym był na miejscu autorów tych pretensji, wysłałbym raczej kwiaty reżyserowi “Szansy na sukces”, na którego życzenie piosenka zespołu Łzy została wykonana w programie przez jednego z uczestników (nie przez Annę Wyszkoni), a widzom została przypomniana nazwa tego zespołu.

Zobaczcie także pełne oświadczenie Państwa Konkol:

Oficjalne oświadczenie Adam Konkol ❤️https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2208582239390755&…

Publiée par Angelina Konkol sur Mardi 2 avril 2019

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz