Reklama
Strona głowna Ogólne Kolejny zawodnik wzywa Khalidova do walki!

Kolejny zawodnik wzywa Khalidova do walki!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Powrót Mameda Khalidova do sportu to jedna z najważniejszych informacji sportowych ostatnich dni. Zawodnik wraca ze sportowej emerytury. Na decyzję szybko zareagował Scott Ashkam – mistrz KSW w kategorii średniej, który chciałby przywitać zawodnika w klatce. Następnym zawodnikiem jest inna znana postać z polskiej federacji.

Mowa tu o Tomaszu Narkunie, który dodał na swoim Facebooku film w którym wyraża chęć zamknięcia trylogii walk między nimi. Uważa, że taka walka mogłaby się odbyć na Stadionie Narodowym, na którym planowana jest przyszłoroczna gala.

Do pierwszego spotkania między zawodnikami doszło na gali KSW 42 w Łodzi, gdzie zwycięzcą okazał się Narkun. Rewanż miał miejsce na grudniowej gali KSW 46 w Gliwicach, który również wygrał Narkun. Tym razem przez werdykt sędziowski. Po przegranej Khalidov rzucił rękawicę do klatki, mówiąc, że to koniec jego kariery i więcej w klatce go już nie zobaczymy.

Mamed Khalidov od wielu lat był czołowym zawodnikiem na Polskim i Europejskim podwórku. Był mistrzem w kategorii półciężkiej oraz średniej.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz