Reklama
Strona głowna Ogólne Koncert Cleo w Hulakula – idealny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia

Koncert Cleo w Hulakula – idealny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia

od Robert Kowalczyk
Reklama
Już 15 marca (niedziela) br. Hulakula Rodzinne Centrum Miasta gościć będzie utalentowaną Cleo – gwiazdę polskiej sceny muzycznej, autorkę ogólnokrajowych przebojów i jurorkę The Voice Kids. Uwielbiana przez dzieci i dorosłych, wyjątkowa osobowość sceniczna zapewni ogromną ilość emocji podczas swojego koncertu na ul. Jagiellońskiej 82b o godzinie 18:00. Bilety w cenie 39 zł dostępne już w sprzedaży. Wstęp nielimitowany wiekowo!

Cleo to popularna polska piosenkarka, autorka tekstów i laureatka wielu nagród. Swoją karierę zaczynała w chórze gospel Soul Connection, współtworzyła duet Dwie Asie oraz udzielała licznych występów gościnnych. Jest obecna na polskiej scenie muzycznej od kilkunastu lat, a dzięki współpracy z Donatanem zyskała ogromną popularność. Znane hity tj. „My Słowianie” i „Brać” królowały na radiowych listach przebojów w 2013 roku. Jej singiel „Za krokiem krok” głosami telewidzów został wybrany Przebojem Lata 2019 RMF FM i Polsatu, a powstały do niego klip był najczęściej oglądanym teledyskiem na VEVO w Polsce w 2019 roku. Obecnie kolejny raz zasiada jako jurorka w programie The Voice Kids, dzięki któremu pokochali ją najmłodsi.

Spędź rodzinną niedzielę przy hitach, które przypadły do gustu wszystkim bez względu na wiek!

Występy Cleo to niepowtarzalne wydarzenie, o którym marzą nie tylko nastolatki. Z myślą o całych rodzinach w niedzielę 15 marca br. o godzinie 18:00 w warszawskiej Hulakula odbędzie się koncert artystki. Drzwi rozrywkowego centrum miasta na ul. Jagiellońskiej 82B otwierają się już o godzinie 16:30. Bilety dostępne są w sprzedaży w aplikacji Going. w cenie 39 zł za osobę lub w pakiecie familijnym za 89 zł. Wstęp bez ograniczeń wiekowych. Bilety nie gwarantują miejsca siedzącego.

Informacje organizacyjne:
Data: 15.03.2020
Rozpoczęcie imprezy: 16:30
Rozpoczęcie koncertu: 18:00
Bilety:
– normalny: 39 zł
– familijny (2 dzieci do 12 r.ż. + 1 opiekun): 89 zł
https://goingapp.pl/evt/2202188

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: hulakula.com.pl.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz