Reklama
Strona głowna Ogólne Konflikt przyjaciółek! Meghan Markle i Priyanki Chopry

Konflikt przyjaciółek! Meghan Markle i Priyanki Chopry

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W królewskim świecie nie ma dnia by coś się nie wydarzyło. Tajemnice, rozwody, konflikty – królowa Elżbieta II z pewnością się nie nudzi. Próby wyciszenia niewygodnych spraw, które dzieją się na dworze nie za specjalnie jej wychodzą. Tym bardziej, że wszystko utrudnia nie lubiana przez królową, a także przez Kate Meghan Markle. Od kiedy weszła do rodziny królewskiej ich popularność wzrosła.

Konflikty w tej rodzinie stają się codziennością. Najpierw trwający do dziś konflikt z Kate, a teraz z jej najlepszą przyjaciółką Priyanką Choprą. Podobno amerykańska aktora miała żal do Meghan, że ta nie pojawiła się na jej ślubie z Nickiem Jonasem. W ramach “zemsty” ta zbojkotowała baby shower księżnej Sussex.

Okazuje się, że wszystko to jedna wielka plotka, a prasa nie za specjalnie radzi sobie z pisaniem prawdziwych informacji na ten temat.

W jednym z programów na żywo, gościem była Priyanka, oczywiście nie odbyło się bez poruszenia tematu konfliktu pomiędzy Meghan a Priyanką. Na pytanie o to czy jest zła na przyjaciółkę odparła stanowczo:

Nie, to nie jest prawda.

Tym samym zdementowała plotki na temat rzekomego konfliktu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🖤

Post udostępniony przez Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Love this look from @meghanmarkle_official in 2015 😍

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz