Kontrowersyjne wydanie Pytania na Śniadanie!

Materiały Prasowe

W wtorek do studia Pytania na Śniadanie została zaproszona kapucynka wraz z właścicielem oraz ekspertką od tych cudownych stworzeń. Niestety, jak się okazało pani Marta musiała opuścić studio. Sfrustrowana o wszystkim poinformowała na swoim instagramie.

Podczas emisji tego do studia Pytania na Śniadanie powinien wejść nie tylko właściciel kapucynki ale również zaproszona wcześniej specjalistka.  Jak się okazuje Pani Marta nie mogła wejść i powiedzieć się swoją wiedzą.

Specjalistka od małpek na swoim instagramie opublikowała wpis na którym wszystko opisała.

Właśnie wyproszono mnie z „Pytania na śniadanie”, gdzie miałam się wypowiadać jako ekspert od małp. Niestety, właściciel małpki celebrytki nie życzył sobie mnie na wizji. A, że TV bało się konfrontacji… Cóż, wyszłam z podniesioną przyłbicą.Prawda w oczy kole! Nie bierzcie małp do domu! Nie przebierajcie ich w ciuchy i pieluchy! Te małpy ogromnie cierpią z socjalno-behawioralnych problemów, często nieprawidłowo żywione, samotne, bez stada. Człowiek im nie zapewni w domu dobrych warunków. Brawo TVP2 za promowanie takich zachowań i słabej mody

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version