Reklama
Strona głowna Ogólne Koszmarna kontuzja piłkarza Śląska Wrocław

Koszmarna kontuzja piłkarza Śląska Wrocław

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Łukasz Broź doznał zerwania więzadeł krzyżowych przednich oraz bocznych w kolanie. Piłkarza Śląska Wrocław czeka przynajmniej półroczna przerwa w grze, a być może nawet koniec kariery – donosi “Gazeta Wrocławska”.

Śląsk Wrocław po przerwie na reprezentacje w niedzielę podejmował Wisłę Kraków (2:1). Już dzień przed meczem na Twitterze pojawił się przeciek, jakoby w tym meczu miał nie wystąpić Łukasz Broź, a więc podstawowy obrońca Śląska. Tak też się stało, Broź nie wystąpił z Wisłą, a na kilka godzin przed meczem “Gazeta Wrocławska” ustaliła, że przeżywający drugą młodość 34-latek na jednym z treningów doznał zerwania więzadeł krzyżowych przednich oraz bocznych w kolanie. Brozia czeka minimum pół roku przerwy, a może nawet i koniec kariery, bo tego typu kontuzje często je łamały. Co gorsza w czerwcu wygasa kontrakt Brozia, więc istnieje też spore ryzyko, że w barwach Śląska już go nie zobaczymy.

Broź piłkarzem Śląska jest od lipca 2018 r. W tym sezonie – nie licząc niedzielnego meczu z Wisłą Kraków –  zagrał ze wszystkich spotkaniach od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił trzy gole i zaliczył jedną asystę

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz