Reklama
Strona głowna Instagram Krągłe znaczy sexy?!

Krągłe znaczy sexy?!

od Karolina Melon
Reklama
Pierwsza polska modelka Plus Size, Joanna Cesarz kusi swoimi krągłościami! Coraz więcej ludzi pragnie dążyć do wymarzonej i smukłej sylwetki, ale nie ona!

Joanna Cesarz bez wątpienia jest tą, która nie ma kompleksów na punkcie swojej wagi. Wręcz przeciwnie, będąc modelką Plus Size- chwali się swoimi krągłościami i boczkami. Jedni mogliby uznać, że jest to niestosowne i niesmaczne. Aczkolwiek wszystko działa w dwie strony. Joanna nie publikuje ich na profilu fitness klubu. Tylko na swoim prywatnym koncie. Może warto się zastanowić i przestać ślepo gnać za zdyszanym tłumem, którzy wierzą, że bez ciężkiej pracy, schudną na cudnych herbatkach, które rzekomo mają spalać tłuszcz.

Takie osoby jak Joanna, są przykładem na to, że można dbać o siebie i nie robić nic na pokaz. W końcu nikt w formę się nie leje. Biorąc punkt patrzenia użytkowników Instagrama- takie zdjęcia, jakie publikuje modelka Plus Size są nie do zaakceptowania. Natomiast zdjęcia w bikini fit girl, są jak najbardziej w porządku. Jedno i drugie są przykładem negliżu. Pamiętajmy, że nie należy oceniać książki po okładce, a piękno ma niejedno imię. Dla jednych przeciętna dziewczyna może być fit cudem, dla drugich zaniedbaną, wiejską i otyłą kobietą. Mimo, iż jej waga jest w normie. Co sądzicie o Joannie i jej zdjęciach w bieliźnie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz